Raadsleden

Met ingang van 2004 worden Scholieren gekozen om voor 2 jaar in de jeugdgemeenteraad te komen zitten. Ze worden gekozen als ze in groep 7 zitten en na hun tweede jaar, dat is als ze groep 8 verlaten, worden ze vervangen door 6 nieuwe ‘groep 7’-scholieren. In onderstaande lijst kun je de namen zien van de scholieren die in de jeugdgemeenteraad zitten of hebben gezeten.

 

Jeugdgemeenteraadsleden 2018-2019

Groep 8 leden:

  • Hannah Boschman (‘t Stekske, Langenboom)
  • Sven Derks (De Lens, Mill)
  • Sil Lucassen (De Klimop, Wilbertoord)
  • Amélie Arts (De Kameleon, Mill)
  • Finn Hol (De Schare, Sint Hubert)

Groep 7 leden:

  • Amber van den Elzen (De Lens, Mill)
  • Bente Claassen (De Kameleon, Mill)
  • Kanye de Klein (’t Stekske, Langenboom)
  • Esmee Cuppen (De Schare, Sint Hubert)
  • Koen Aben (De Klimop, Wilbertoord)

Begeleiders:

  • Anita Straatman
  • Marcel van den Elzen
  • Maarten van Gemert
  • Ciska van der Lugt (jeugdgriffier)

 

Jeugdgemeenteraadsleden 2017-2018

Groep 8 leden:

  • Mijntje Brans (’t Stekske, Langenboom)
  • Pleun Schel (De Lens, Mill)
  • Stijn van den Bungelaar (De Klimop, Wilbertoord)
  • Marijn van der Heijden (De Kameleon, Mill)
  • Wesley Vloet (De Schare, Sint Hubert)

Groep 7 leden:

  • Hannah Boschman (‘t Stekske, Langenboom)
  • Sven Derks (De Lens, Mill)
  • Sil Lucassen (De Klimop, Wilbertoord)
  • Amélie Arts (De Kameleon, Mill)
  • Finn Hol (De Schare, Sint Hubert)

Begeleiders:

  • Monique Schel
  • Marcel van den Elzen
  • Ciska van der Lugt (jeugdgriffier)

 

Jeugdgemeenteraadsleden 2016-2017

Groep 8 leden:

  • Steffie Hendriks (‘t Stekske, Langenboom)
  • Bram van Raaij (De Lens, Mill)
  • Anouk van Daal (De Klimop, Wilbertoord)
  • Fabian van Rooy (De Kameleon, Mill)
  • Imme Manders (De Schare, Sint Hubert)

Groep 7 leden:

  • Mijntje Brans (’t Stekske, Langenboom)
  • Pleun Schel (De Lens, Mill)
  • Stijn van den Bungelaar (De Klimop, Wilbertoord)
  • Marijn van der Heijden (De Kameleon, Mill)
  • Wesley Vloet (De Schare, Sint Hubert)

Begeleiders:

  • Bram Hendriks (begeleider)
  • Ciska van der Lugt (jeugdgriffier)

 

Jeugdgemeenteraadsleden 2015-2016

Groep 8 leden:

  • Nina Broeren (wethouder) (De Lens, Mill)
  • Senne Fleuren (wethouder) (De Klimop, Wilbertoord)
  • Juul Bongers (’t Stekske, Langenboom)
  • Pien van Elk (De Kameleon, Mill)
  • Tim Gijsbertsen (De Schare, Sint Hubert)

Groep 7 leden:

  • Steffie Hendriks (‘t Stekske, Langenboom)
  • Bram van Raaij (De Lens, Mill)
  • Anouk van Daal (De Klimop, Wilbertoord)
  • Fabian van Rooy (De Kameleon, Mill)
  • Imme Manders (De Schare, Sint Hubert)

Begeleiders:

  • Frank Peters (begeleider)
  • Bram Hendriks (begeleider)
  • Ciska van der Lugt (jeugdgriffier)

 

 

Jeugdgemeenteraadsleden 2014-2015

  • Sid Habraken
  • Juul Bongers
  • Mees van Zwam (wethouder)
  • Nina broeren
  • Senne Fleuren
  • Rein Weren
  • Anne Kuijpers
  • Pien van Elk
  • Jorg Hermens
  • Tim Gijsbertsen
  • Sien Janssen (wethouder)
  • Eefje Dauphin (razende reporter)
  • Frank Peters (begeleider)
  • Bram Hendriks   (begeleider)
JGR2014
De jeugdgemeetnteraad 2014-2015 van Mill en Sint Hubert

 

Jeugdgemeenteraadsleden 2013/2014

  • Sid Habraken
  • Julia van Donselaar
  • Mees van Zwam
  • Rude Geurts
  • Mick Verhoeven (wethouder)
  • Rein Weren
  • Laura Donker
  • Jorn Teunissen
  • Jorg Hermens
  • Niels Maas
  • Sien Janssen
  • Paul van Loon            (wethouder)
  • Menno Rietveld (razende reporter)
  • Steven Thelosen (razende reporter)
  • Dhr. Frank Peters (begeleider)
  • Dhr. Bram Hendriks   (begeleider)

CIMG3092

 

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2012-2013:

  • Laura Donker – de Klimop
  • Menno Rietveld – de Lens
  • Niels Maas – de Kameleon
  • Steven Thelosen – de Schare
  • Paul van Loon –
  • Sien Janssen – de Schare
  • Jorg Hermens – de kameleon
  • Sid Habraken –
  • Mees van Zwam – de Straethof
  • Julia van Donselaar – ’t Stekske
  • Nick Verhoeven – de Leeuwerik
  • Jom Theunissen – de Klimop
  • Rude Gerrits – de Lens
  • Bram Hendriks – vaste begeleider
  • Frank Peters – vaste begeleider

 

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2011-2012:

  • Finn Habraken – ’t Stekske
  • Tom Verberk – ’t Stekske
  • Silke Aben – de Straethof
  • Daan Geurts – de Straethof
  • Linda Willems – de Leeuwerik
  • Wout Derksen – de Leeuwerik
  • Janske Verhoeven – de Klimop
  • Jens Berends – de Klimop
  • Fleur van Asseldonk – de Kameleon
  • Jesse Kompani – de Kameleon
  • Jochen Langen – de Schare
  • Rik Peters – de Schare

De jeugdgemeenteraad 2011-2012
De jeugdgemeenteraad, met burgemeester Hans Verheijen,
griffier Marijn Cuppen en vaste begeleider Wim van Happen.

 

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2010-2011:

  • Lies van Kuppeveld – ’t Stekske
  • Tom Verberk – ’t Stekske
  • Nina Venrooij – De Straethof
  • Daan Geurts – De Straethof
  • Karlijn Dreesen – De Leeuwerik
  • Wout Derksen – De Leeuwerik
  • Guus van Reijmersdal – De Klimop
  • Jens Berends – De Klimop
  • Bram Lamers – De Kameleon
  • Jesse Kompani – De Kameleon
  • Jesse Swartjes – De Schare
  • Rik Peters – De Schare

De jeugdgemeenteraad tijdens de eerste vergadering van het nieuwe seizoen
De jeugdgemeenteraad tijdens de eerste vergadering van het nieuwe seizoen.

 

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2009-2010:

  • Tim van Loon De Schare
  • Harm Verberk ’t Stekske
  • Lies van Kuppeveld ‘t Stekske
  • Nina van Venrooij De Straethof
  • Dirk van Tienen De Straethof
  • Karlijn Dreesen De Leeuwerik
  • Michelle Leyser De Leeuwerik
  • Guus van Reijmersdal De Klimop
  • Geert Janssen De Klimop
  • Bram Lamers De Kameleon
  • Iris Vaessen De Kameleon
  • Jesse Swartjes De Schare

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2008-2009:

  • Manel van Kessel (’t Stekske)
  • Harm Verberk (’t Stekske)
  • Lisa Pennings (De Straethof)
  • Dirk van Tienen (De Straethof)
  • Veerle van den Boogaart  (De Leeuwerik)
  • Michelle Leyser (De Leeuwerik)
  • Kim Teunissen  (De Klimop)
  • Geert Janssen (De Klimop)
  • Jelmer van Boxtel (De Kameleon)
  • Iris Vaessen (De Kameleon)
  • Sam van Bakel (De Schare)
  • Tim van Loon (De Schare)

De jeugdgemeenteraad seizoen 2008-2009 na de laatste vergadering van het seizoen
De jeugdgemeenteraad met loco-burgemeester Carel van Genugten

Op de foto van links naar rechts: Kim Teunissen, Tim van Loon, Marijn Cuppen (griffier), Sam van Bakel, Geert Janssen, Harm Verberk, Jelmer van Boxtel, Carel van Genugten (loco-burgemeester), Iris Vaessen, Frank Peters (begeleider), Manel van Kessel, Veerle van den Boogaart, Michelle Leijser, Dirk van Tienen, Wilm van Happen (begeleider) en Lisa Pennings.

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2007-2008:

  • Manel van Kessel (’t Stekske)
  • Rob Franken (’t Stekske)
  • Lisa Pennings (De Straethof)
  • Renée van Zanten (De Straethof)
  • Veerle van den Boogaart  (De Leeuwerik)
  • Rusmila Hajdarovic (De Leeuwerik)
  • Kim Teunissen  (De Klimop)
  • Emily van der Ligt (De Klimop)
  • Jelmer van Boxtel (De Kameleon)
  • Simone Waardenburg (De Kameleon)
  • Sam van Bakel (De Schare)
  • Liza van de Weem (De Schare)

De jeugdgemeenteraad met burgemeester Hans Verheijen
Op de foto van links naar rechts: Jelmer van Boxtel,
Emily van der Ligt, Kim Teunissen, Liza van de Weem,
Simone Waardenburg, Sam van Bakel, Rusmilla Hajdarovic,
burgemeesterHans Verheijen, Lisa Pennings, Reneé van Zanten,
Manel van Kessel, Veerle van den Boogaart,
Rob Franken, Wim van Happen (begeleider).

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2006-2007:

  • Jauke v.d. Heuvel (’t Stekske>
  • Rob Franken (’t Stekske)
  • Stijn van Venrooij (De Straethof)
  • Renée van Zanten (De Straethof)
  • Sjors Dollevoet (De Leeuwerik)
  • Rusmila Hajdarovic (De Leeuwerik)
  • Peter Selten (De Klimop)
  • Emily van der Ligt (De Klimop)
  • Claudia Kremers (De Kameleon)
  • Simone Waardenburg (De Kameleon)
  • Denise Verlinden (De Schare)
  • Liza van de Weem (De Schare)

De jeugdgemeenteraad met interim burgemeester Jan de Groot
Op de foto van links naar rechts: Emily van der Ligt, Claudia Kremers, Wim van Happen (begeleider), Peter Selten, Stijn van Venrooij (voor), Jauke v.d. Heuvel (achter), burgemeester Jan de Groot, Simone Waardenburg (voor), Liza v.d. Weem (half verborgen), Sjors Dollevoet (achteraan), Denise Verlinden, Rusmila Hajdarovic, Toon Ermers (begeleider), Renée van Zanten en Rob Franken.

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2005-2006:

  • Jauke van den Heuvel (’t Stekske)
  • Ceel Pierik (’t Stekske)
  • Stijn van Venrooij (de Straethof)
  • Imke Bens (de Straethof)
  • Sjors Dollevoet (de Leeuwerik)
  • Susan Verstraaten (de Leeuwerik)
  • Peter Selten (de Klimop)
  • Sharon van Tienen (de Klimop)
  • Claudia Kremers (de Kameleon)
  • Lotte Jansen (de Kameleon)
  • Freek Vermeulen (de Schare)
  • Denise Verlinden (de Schare)

Foto genomen tijdens de eerste vergadering van de jeugdgemeenteraad in het nieuwe seizoen 2005-2006 (foto Peter van Bommel).
Op de foto van links naar rechts: Claudia Kremers, Freek Vermeulen, Lotte Jansen, Denise Verlinden, Sharon van Tienen, Burgemeester Frank van Beers, Susan Verstraaten, Imke Bens, Jauke van den Heuvel, Stijn Venrooij, Ceel Pierik, Sjors Dollevoet en Peter Selten.

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2004-2005:

  • Iris van Bakel, Langenboom (’t Stekske)
  • Ceel Pierik, Zeeland (’t Stekske)
  • Benthe van der Lugt, Mill (de Straethof)
  • Imke Bens, Mill (de Straethof)
  • Evelien Verstegen, Mill (de Leeuwerik)
  • Susan Verstraten, Mill (de Leeuwerik)
  • Jeroen Broeren, Wilbertoord (de Klimop)
  • Sharon van Tienen, Wilbertoord (de Klimop)
  • Frank van den Broek, Mill (de Kameleon)
  • Lotte Jansen, Mill (de Kameleon)
  • Malou Rutten, St. Hubert (de Schare)
  • Yahlisa Muller, St. Hubert (de Schare)

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2003-2004:

  • Willem Verstegen, Langenboom (’t Stekske)
  • Rachelle van Dongen, Langenboom (’t Stekske)
  • Marleen Hendriks, Mill (De Straethof)
  • Nick de Kuyper, Mill (De Straethof)
  • Jelle van Hulten, Mill (De Leeuwerik)
  • Anne Derks, Mill (De Leeuwerik)
  • Mitch Jacops, Wilbertoord (De Klimop)
  • Karlijn Janssen, Wilbertoord (De Klimop)
  • Anne Janssen, Mill (De Kameleon)
  • Ewout Verhagen, Langenboom (De Kameleon)
  • Marloes van der Ven, St.Hubert (De Schare)
  • Bart de Groot, St.Hubert (De Schare)

17 juni 2003 werd de Jeugdgemeenteraad geinstalleerd met daarin bovenstaande scholieren. Op 8 juni 2004 komen ze voor het laatst bijeen en geven ze het roer uit handen (foto Hermsen Fotografie).

  • Iris van Bakel, Langenboom (’t Stekske)
  • Benthe van der Lugt, Mill (De Straethof)
  • Evelien Verstegen, Mill (De Leeuwerik)
  • Jeroen Broeren, Wilbertoord (De Klimop)
  • Frank van den Broek, Mill (De Kameleon)
  • Malou Rutten, St.Hubert (De Schare)

16 maart 2004 werden 6 nieuwe scholieren uit groep 7 geinstalleerd. Zij gaan deel uitmaken van de Jeugdgemeenteraad seizoen 2004-2005 en hebben twee-en-een-halve maand meegelopen om alvast wat ervaring op te doen (foto Hermsen Fotografie).

Jeugdgemeenteraad – seizoen 2002-2003:

  • Mieke Selten, Wilbertoord (De Klimop)
  • Wouter Klaassen, Wilbertoord (De Klimop)
  • Jan van Alphen, St. Hubert (De Schare)
  • Tom Reijnen, St. Hubert (De Schare)
  • Liz Kunst, Schayk (De Kameleon)
  • Max Jansen, Mill (De Kameleon)
  • Kay Merkus, Mill (De Leeuwerik)
  • Jordy van Lijssel, Mill (De Leeuwerik)
  • Tijn Cuppen, Zeeland (‘t Stekske)
  • Ilse van Kuppeveld, Langenboom (‘t Stekske)
  • Joyce Jacobs, Mill (De Straethof)
  • Luke van Rooij, Mill (De Straethof)

Op 17 juni 2003 werd er afscheid genomen van de Jeugdgemeenteraad 2002-2003 (foto Peter van Bommel)

Begeleiders Jeugdgemeenteraad:

  • Dhr. Toon Ermers, Langenboom
    (begeleider groep ’t Stekske, De Straethof, De Leeuwerik)
  • Mevr. Antoinette van Amsterdam, St.Hubert
    (begeleider groep De Kameleon, De Schare, De Klimop)
  • Mevr. Marijn van Kempen (griffier)